O ASSEC computers

Prodejna ASSEC computers
Víme, co v informačních technologiích potřebujete a umíme to zajistit.

O společnosti ASSEC computers

Firma ASSEC computers se zabývá servisními službami a prodejem informačních technologií, jako jsou servery, osobní počítače, operační systémy, informační systémy a v neposlední řadě správou sítí malých a středně velkých zákazníků. Neustále doplňujeme znalosti našich IT profesionálů, abychom Vám byli schopni pomoci obstát na rychle se měnícím a rozvíjejícím trhu.

Považujeme za velmi důležité přistupovat ke každému z Vás, klientů, s individuálním přístupem a snažíme se vyhovět Vašim specifickým požadavkům. Jedině touto cestou se dá dosáhnout maximálního využití námi nabízených služeb za Vaše vynaložené finance.

Chápeme důležitost a citlivost Vašich dat. Děláme proto maximum, aby byla v bezpečí, chráněná proti zneužití zaměstnanci, živly nebo třetí osobou. Pomáháme vám nastavit standardy, které Vám dají možnost soustředit se na Váš obor podnikání. Výpočetní technika Vám k tomu musí být nápomocná, ne překážkou.


Filozofie společnosti

Firemní vize

Neustálým zvyšováním naší odbornosti v oboru informačních technologií Vám dodávat kvalitní řešení Vašich požadavků a tím být výrazně před ostatními.

Firemní poslání

Přinášíme lidem a firmám možnost soustředit se pouze na plnění jejich vlastních cílů tím, že za ně převezmeme starost a zodpovědnost za informační technologie a informační systémy. Snižujeme tak i jejich celkové náklady na provoz. Naším cílem je individuální a profesionální přístup k zákazníkům, čehož se snažíme dosáhnout odborným růstem firmy jako celku, stejně tak osobním růstem jednotlivých zaměstnanců. Naši zákazníci mají více času pro svou rodinu, přátele a život, jaký si přejí, protože jim ho šetříme pečlivou a precizní organizací našich služeb.

Tým ASSEC computers

Pokud hledáte partnera na správu Vaší sítě, potřebujete opravit počítač, zakoupit nové vybavení domů nebo do firmy… na to vše jsme tu pro Vás.

Neváhejte nás kontaktovat.

Josef Hicl

prodejce
e-mail: josef.hicl@assec.cz
mobil: +420 774 616 092
pevná linka: +420 519 413 610

Martin Morávek

servisní technik
e-mail: martin.moravek@assec.cz
mobil: +420 734 254 154

Jiří Jakeš

vedoucí servisního oddělení
e-mail: jiri.jakes@assec.cz
mobil: +420 734 254 155

Ivona Holásková

fakturace/reklamace
e-mail: ivona.holaskova@assec.cz
mobil: +420 734 254 152

Jiří Harmáček

majitel firmy
e-mail: jiri.harmacek@assec.cz
mobil: +420 608 771 667